دبیرکل انصارالله:
سخنرانی عبدالملک بدرالدین به مناسبت هزارمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
عبدالملک بدرالدین به مناسبت هزارمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن سخنرانی کرد.
سخنرانی عبدالملک بدرالدین به مناسبت هزارمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن
 
به گزارش پایگاه خبری ایرانی اسلامی به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، سخنرانی عبدالملک بدرالدین، دبیرکل جنبش انصارالله یمن آغاز شد.
وی گفت متجاوزان همه قوانین و عرف‌ها را زیر پا گذاشته و نقض کرده اند و به هیچ قانونی پایبند نبوده اند. آمریکا حامی واقعی متجاوزان و طراح این تجاوز است و عربستان و امارات نیز دست نشانده های آمریکا هستند.
دبیرکل انصارالله تاکید کرد جنایت‎های ائتلاف سعودی با هدف شکستن اراده ملت یمن و نابودی تاسیسات حیاتی و مهم انجام می‏‌شود.

عبدالملک بدرالدین در سخنرانی به مناسبت هزارمین روز تجاوز به یمن گفت با وجود همدستی سازمان ملل متحد و سازمان‌های بین‌المللی با سعودی‌ها اما آنان به بخش کوچکی از جنایات متجاوزان اذعان و اعتراف کرده اند.

وی تاکید کرد دشمن، بازارهای یمن را هدف قرار می دهد تا شمار زیادی از غیرنظامیان یمنی را به قتل برساند.

دبیرکل انصارالله یمن گفت رژیم سعودی فقط ابزاری در دست آمریکاست.

عبدالملک بدرالدین افزود: جنایات ائتلاف سعودی در یمن برای بسیاری از کشورهای جهان یک امتحان محسوب می‌شود که حقیقت را بیان کنند. عربستان سعودی جزو امت اسلامی محسوب نمی شود.

وی ادامه داد: هزار روز از کشتار مردم یمن و ارتکاب جنایات سعودی‌ها علیه ملت ما می‎گذرد و در مقابل مردم یمن هزار روز مقاومت کرده‌اند. ملت ما هزار روز در برابر به‌روزترین تجهیزات نظامی غرب، مقاومت کرده است.

گفتنی است؛ امروز یگان موشکی یمن به سمت کاخ یمامه در پایتخت عربستان سعودی یک فروند موشک بالستیک «اچ ۲» شلیک کرد.

یگان موشکی انصارالله یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد شلیک امروز موشک بالستیک به ریاض، برآیند حماسه هزار روز ایستادگی و مقاومت ملت یمن است.

در این بیانیه تاکید شد که شلیک موشک بالستیک امروز، سرآغاز مرحله جدیدی از رویارویی است. مرحله پس از هزار روز، مرحله ای متفاوت خواهد بود.

تشدید اقدامات جنایتکارانه دشمن و تشدید محاصره باعث شکست عزم و اراده ما برای عمل به مسئولیت‌هایمان نخواهد شد.

در ادامه بیانیه یگان موشکی انصارالله تاکید شده است که کاخ‌های رژیم سعودی و همه تاسیسات و مراکز نظامی و نفتی آن در تیررس یگان موشکی یمنی‌هاست و چتر حمایتی آمریکا برای آل سعود، مانع از ورود ما به عرصه نبرد و رویارویی نخواهد شد. خون ملت عزیز ما به هدر نخواهد رفت.
کد مطلب: 107488