شما نظر بدهید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
پیشتازی پرسپولیسی ها در لیگ برتر ادامه دارد و استقلالی ها بازی های بسیار زیبایی را به نمایش می گذارند و امیدوار پیش می روند.
شما نظر بدهید
 

به گزارش ایران اسلامی، هفته نوزدهم لیگ برتر در حالی به پایان رسید که پرسپولیس توانست فاصله امتیازی خود با تیم دوم جدول را به 11 امتیاز برساند. این در حالی است که استقلالی ها بعد از سپری کردن چند هفته درخشان، مقابل شاگردان علی دایی در دقایق پایانی بازی متوقف شدند. هر چند این بازی با رکوردشکنی تاریخی حسین حسینی همراه بود اما نتیجه بازی حسابی خشم هواداران آبی را برانگیخت.

 

فوتبال دوستان به یاد دارند که قهرمان فصل پیش در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت ها مشخص شد. ضمن اینکه در همان فصل استقلال توانست نایب قهرمان لیگ شود. اما در لیگ هفدهم شرایط به شکل دیگری پیش می رود؛ تیم شفر هواداران استقلال را به آینده ای درخشان امیدوار کرده و تیم برانکو انتظار قهرمانی زودهنگام تر از فصل قبل را در دل هواداران پرسپولیس پرورانده است.

 

شما در این خصوص چه نظری دارید؟ با توجه به  بازی های پیش روی تیم ها و شرایط جدول لیگ برتر چه سرنوشتی را برای تیم های بالانشین به خصوص پرسپولیس و استقلال پیش بینی می کنید؟

کد مطلب: 111736
مرجع : دیدگاهتان را با دیگران به اشتراک بگذارید ...