۸
 
پاسخ نخبه ایرانی به در باغ سبز فرنگ؛
افتخار می‌کنم هم‌سنگر سرلشکر سلیمانی در جنگ با دشمن هستم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۷
نخبه جهانی مرندی با بیان اینکه پیشنهاداتی خارج از کشور مبنی بر خروج بنده از کشور داشتم گفت: در جواب این دشمنان یک جمله گفتم که «من هیچ وقت از خط مقام معظم رهبری و شهدا جدا نمی‌شوم و افتخار می‌کنم که سرباز علمی مقام معظم رهبری و برادر و همسنگر حاج قاسم سلیمانی در جنگ با دشمن هستم.
افتخار می‌کنم هم‌سنگر سرلشکر سلیمانی در جنگ با دشمن هستم
 
به گزارش ایران اسلامی به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، حسن اکبری لایق نخبه علمی است که مدال جهانی خود را به سردار سلیمانی اهدا کرده و پهپاد دریاپیما را به شهدای گمنام کشورمان اهدا کرد تا دنیا در عرصه بین‌المللی بداند انقلاب اسلامی ایران جوانان رشیدی چون وی در عرصه جنگ نرم پرورش داده تا در برابر استکبار جهانی ایستادگی کرده و با امکانات داخل کشورمان اختراعات جهانی را به عرصه بین‌المللی به رخ دشمنان بکشند.

حسن اکبری‌لایق این مخترع جوان بسیجی معتقد است: امروز آمریکا و اسرائیل و دشمنان اسلام و قرآن پژوهشگران خود را با بودجه‌های میلیاردی علیه فرهنگ و عقیده ما آماده کرده‌اند تا با مقالات ضددین و ضدانقلابی افکار دنیا را علیه ما بشورانند.

وی افزود: با مدال جهانی که در رقابت با نخبگان جهانی کسب کردم به دنیا نشان دادم که فرزند این انقلاب و اسلام و سرباز مقام معظم رهبری با اقتدار مدال جهانی را از نخبگان امریکا و اسرائیل ربوده و به سردار جهان اسلام و مالک اشتر امام خامنه‌ای اهدا کردم تا دشمنان ما بدانند که آنها در جنگ نرم هم شکست خورده و نمی‌توانند عقاید ما جوانان را بازیچه رسانه‌های هدفمند خود قرار دهند.

اکبری‌لایق تصریح کرد: امروز دشمن به خوبی متوجه شده است که نمی‌توانند در مقابل علم و بصیرت آگاه ما مقاومت کنند و به ناچار تسلیم اراده بسیجی ما جوانان نخبه شده‌اند.

وی گفت: من با امام خامنه‌ای و شهدا عهد و پیمان بسته‌ام که هیچ وقت از خط ایشان جدا نشوم و همیشه بسیجی و سرباز گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشم.

نخبه مرندی گفت: با توجه به اینکه پیشنهاداتی خارج از کشور مبنی بر خروج بنده از کشور داشتم در جواب این دشمنان یک جمله گفتم که «من هیچ وقت از خط مقام معظم رهبری و شهدا جدا نمی‌شوم و به کشورم خیانت نمی‌کنم و نمی‌گذارم خون این شهدا پایمال شود».

دارنده مدال جهانی اظهار داشت: افتخار می‌کنم که سرباز علمی مقام معظم رهبری و برادر و هم سنگر سردار حاج قاسم سلیمانی در جنگ با دشمن هستم و هیچ وقت این جبهه را ترک نخواهم کرد.

وی افزود: امروز امور نخبگان و خودکفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حامی ما نخبگان هستند و همه نخبگان را در زیر پرچم اسلام گرد هم آورده‌اند تا از آسیب های دشمن در امان باشند.

اکبری لایق از امام جمعه مرند حجت السلام والمسلمین نعمت‌زاده و سرهنگ پاسدار قوی‌دل فرمانده سپاه ناحیه مرند و بسیجیان و مردم شهیدپرور و سایر مسئولانی که در تمام مراحل از بنده حمایت کرده و می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.

گزارش فارس حاکی است، حسن اکبری لایق در مسابقات جهانی اختراعات که در کشور رومانی برگزار شد، طرح اختلاف فشار در هواپیما و عدم سقوط آن را در بخش هوافضا ارائه کرد که در بین ۳۴ کشور حاضر از جمله آمریکا، فرانسه و انگلیس رقابت برگزار شد و در نهایت بعد از سه روز داوری در سطح بین‌المللی موفق به کسب مدال جهانی نقره شد که با حضور فدراسیون مخترعان کشور این امر رقم خورد.

در این طرح سامانه‌ای برای جلوگیری از سقوط هواپیما ارائه شد که به اجرا در آمد و مورد حمایت بخش‌های امنیتی و نظامی کشور است.
کد مطلب: 19138
 


 
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۳:۳۶
مردم ایران به شما افتخار می کنند . (751)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۴:۲۴
از این دست جوونا تو کشور زیاد داریم فقط کسی نیست معرفیشون کنه ... برادرم به این حد اکتفا نکن باید بازم پیشرفت کنی (752)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۴:۵۴
قید اونرو زدی !!!!
برام عجیبههههه (753)
 
یه دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۶:۴۷
حسن آقا تو باید الگو بشی ... خودتو به همه بشناسون تبلیغات دشمنو خنثی کن ... والله این وظیفه امسال تویه (754)
 
عجب!!!!
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۷:۴۱
کی میاد به تو پیشنهاد بده والا ... اگه بهت پیشنهاد می دادن که با کله می رفتی (755)
 
از تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۸:۴۷
چشم انتظار دلسوزای کشور به دست شماهاست خدا خودتو و خانوادتو حفظ کنه آقای لایق (756)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۱۶:۴۹:۵۰
یه مزدور دیگه پیدا شد (757)
 
هموطن
United States
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۱۱:۰۹:۱۳
اسراییل هم ایشونو زده سایتش. برادر اگه بره که هر چی اطلاعات علمی داره استفاده میکنن. همچین آدمهای از نفت گرونترن و اونوقت نشستین در مورد چه چیزایی حرف میزنین.

لینک سایت اسراییل که این مخترعو زده:

http://www.timesofisrael.com/iran-claims-missile-evading-drone/ (843)