۶
 
عراقچی در جلسه غیرعلنی مجلس:
بازرسی مدیریت‌شده از مراکز نظامی را پذیرفته‌ایم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۶
کریمی قدوسی اظهار داشت: معاون وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس گفت بازرسی‌ها از مراکز نظامی به صورت مدیریت‌شده پذیرفته شده اما درخصوص دسترسی به دانشمندان هسته‌ای هنوز پاسخی به طرف مقابل داده نشده است.
بازرسی مدیریت‌شده از مراکز نظامی را پذیرفته‌ایم
 
به گزارش ایران اسلامی، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی با فارس، با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس گفت:‌ در این جلسه سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در گزارش خود عنوان کرد: بازرسی از مراکز نظامی در پروتکل الحاقی پذیرفته شده، اما این بازرسی مدیریت شده است و مدیریت آن با جدیّت انجام می‌شود.

وی افزود: معاون وزیر خارجه ادامه داد که در یکی از جلسات لیست تعدادی از دانشمندان هسته‌ای کشورمان از طرف مقابل به ما داده شده و از ما خواسته‌اند تا با این دانشمندان مذاکره و مصاحبه داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بازرسی از مراکز نظامی و دسترسی به دانشمندان هسته‌ای در چارچوب (PMD) است و این همان برنامه نظامی ادعای طرف غربی است که ادعا دارد ایران این برنامه نظامی را داشته و معتقدند که برای راستی‌آزمایی از سوی ایران به مراکز و دانشمندان دسترسی پیدا کنند.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: عراقچی افزود بازرسی از مراکز نظامی از سوی ما پذیرفته شده، اما درخصوص دسترسی به دانشمندان هسته‌ای اگرچه لیست اسامی دانشمندان از سوی طرف مقابل به ما داده شده، اما ما نپذیرفته‌ایم که آنها بتوانند به دانشمندان ما دسترسی داشته باشند.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران با اشاره به بازرسی‌های فراپروتکلی گفت:‌ در مذاکرات لوزان با تیم مذاکره‌کننده کشورمان بازرسی‌های فراپروتکلی را پذیرفته است و آمریکایی‌ها نیز هم به همین موضوع انگشت گذاشته و آن را تکرار می‌کنند.

وی افزود: درمورد لغو تحریم‌ها نیز عراقچی اظهار داشت که لغو تحریم‌ها در بخش اقتصادی درحال بحث است تا طرف مقابل با زیرساخت تحریم‌ها را با صدور یک سند بردارد و اعلام کند که اگر ایران به تعهدات خود عمل کند ما تحریم‌ها را برمی‌داریم و بعد از آنکه ما به تعهدات خود عمل کردیم، آنها تحریم‌ها را تعلیق می‌کنند.
کد مطلب: 33905
 


 
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۰:۲۰:۱۹
شما (تيم مذاكره )براي بدست آوردن دل (كدخداي خياليتان ) از روي عزت و غرور بندهاي واقعي خدا رد شده ايد وچه مسير بدي را انتخاب نموده ايد توبه كنيد و برگرديد كه مسير شما جز گمراهي نيست /// غرق در خنده هاي دشمن شدن نتيجه اي جز از ياد ناله ها وگريه هاي مظلومين نخواهد داشت ///يادتان باشد شما را فعلابعنوان فرزندان انقلاب ميشناسند توافقي رغم نخورد كه فرزند انقلاب جايش را به ..... انقلاب بدهد (1125)
 
ستایش
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۳:۴۶
واقعا انقدر بدبختیم ؟؟؟؟؟
واسه اینکه تحریمارو بردارن باید بریم زیر سلطه شون,,,

میخوام صدسال سیاه تحریمارو برندارن,,,,کم شهید ندادیم,کم بچه یتیم نشده در این راه,جواب ما ب درک جواب اونارو چجوری میخوایید بدید؟ (1126)
 
محسن
France
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۴:۱۲:۰۶
واقعا این اقایون چه فکری کردن که حوحرفای رهبری رو نادیده گرفتن اگه رهبرم فرمانی بده خون خودمو فدای رهبرم میکنم اینو به گوش این اقایون به اصطلاح وطن پرست برسونید (1127)
 
دبیر
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۲:۱۰:۰۶
هرچه امام خامنه ای فرمودند هما ن است وبس (1167)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۰۰:۵۸:۱۴
شما لطفا برو فعلا یک واحد خون اهدا کن که بعضیا بهش احتیاج دارن.بعد بیا دم از فدا کردن بزن. (1188)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۳-۰۴ ۰۹:۴۸:۳۵
تا الان که اونها جرأت تعرض و دست درازی به ایران رو نداشتن فقط همین ناشناخته بودن ایرانه براشون این بزرگترین حماقت و خیانت طول تاریخ ایرانه که به اونها چنین اجازه ای داده بشه برفرض محال نیت غربیها خیره بازهم انجام اینکار مهرتأیید زدن بر قلدریهاشونه ،یعنی اون کثافتها هم اجازه میدن کسی از مراکز نظامیشون اونم سرزده بازدید کنه اصلا کدوم کشور چنین اجازه ای رو میده ، آقایون دولتمرد نکنید این حماقت رو که به نامتون بزرگترین خیانت مشابه خیانت حاج ابراهیم کلانترها که دروازه کرمان رو به روی آقامحمدخان باز کرد ثبت میشه و آیندگان ازتون فقط اینگونه منفور یاد خواهند نمود. (1134)